Dil

GÜLAY GÜL YILIN İŞ KADINIEkonomi alanında Doğu Akdeniz bölgesinde yayın yapan Refleks Gazetesi okurlarının oylarıyla verilen “Lokomotif Ödülleri” gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. 


Tüyap Fuar Alanında yapılan ve çok sayıda davetlinin katıldığı ödül töreninde Gülteks Dış Ticaret Limited Şirketi (VERDAA) Genel Müdürü Gülay Gül yılın iş kadını ödülünü aldı.
“Refleks Lokomotif Ödülleri” törenine Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Türkkonfed Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça, Hasiad Başkanı Gülay Gül, Adsiad Başkanı Süleyman Sönmez, Agiad Başkanı Tamer Gülcan, Mesiad ve Çusifed Başkanı Ahmet Akkurt, Müsiad Başkanı Suat Yahşi, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Tahıl Üreticileri Birliği Başkanı Nur Özkan, Adana Basın Enformasyon İl Müdürü Mustafa Keleş, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Alanında çarpıcı başarılara imza atmış kişi ve kurumların ödüllendirildiği ödül töreninde bir konuşma yapan Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden “Bölge ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayan kişi ve kurumlar arasında ödüle hak kazananların Refleks okurlarının oylarıyla belirlendiğini…” söyledi.

Özden’in konuşmasının ardından devam eden Lokomotif Ödülleri töreninde, Refleks okuyucularının oylamalarıyla belirlenen 12 kişi ve kuruma ödülleri verildi.

Yılın İş Kadını
Gülay Gül (Gülteks Dış Ticaret Ltd. Şti. Genel Müdürü)