Dil

VERDAA 5. YAŞINI KUTLADI

Hepinizin bildiği gibi tatil için gittiğim Fransa’da kaldığım evin sahibinin bana hediye ettiği Halep Sabunu ile başlayan Defne Sabun işine girme düşüncem bizleri bu günlere getirdi.

2006 yılına kadar ağırlıklı olarak ithalat işi ile iştigal ettikten sonra, kendimizi birden bire  hiç bilmediğimiz, ilgilenmediğimiz bir sektör içinde bulduk.

2006-2008 arası araştırmalarla geçti, zaman zaman biz ne yapıyoruz dediğimiz anlar oldu. Ama hepsinde toparlandık ve tayin ettiğimiz hedeften şaşmamak için daha fazla çalıştık.

Sabun ile başlayan ürünlerimize şampuan , vücut şampuanı,el ve yüz yıkama jellerini ilave ettik.Defne ürünlerimizin yanına Asmar, Okaliptus, Zeytinyağlı ürünlerimizi kattık.Akıtma lif, anında saç bakım kremi,saç ve vücut bakım yağı  isimli ürünlerimiz ile ürün yelpazemizi genişlettik.

Hep hayallerimiz peşinde koştuk ve koşuyoruz.

Amacımız unutulmaya yüz tutan sabun kültürümüzü yaşatmak ve yaşadığımız  İl ile birlikte bir dünya markası olabilmektir.

Verdaa markasının insan sağlığı , doğallık , güzellik dendiğinde ilk akla gelen isimlerden birisinin olmasını sağlamak

Ürünlerimizin insanlarımız için vazgeçilmez kılabilmek

Ayrıca Dünya’da ve Türkiye’de ilk  olarak SABUN MÜZESİ  kurarak  İlimizi Müzemiz ile özdeşleştirmektir.

Yenilenmek,değişim,heyecan, umut, hayatın vazgeçilmezleridir.

Biliyoruz ki  HEDEFİ OLANLAR YORULMAZLAR.

ANTIOCHS VERDAA  markasının doğuşunun 5.yılını geride bırakmamızı kutluyoruz.Ürünlerimiz kalite yönünden olsun ,sunum yönünden olsun ilgi ile karşılanmakta ve kullanan kişiler tarafından takdir edilmektedir. Bir çok kişi ve kurumdan ; Ürünlerimiz için teşekkür ve tebrik mesajları almaktayız.

2011 yılında tüketicilerimizin ve bilhassa bu işe yıllarını veren tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda  pazarlama stratejimizi değiştirerek bu yıldan itibaren ECZANELERDE yer almaya başladık. Ürünlerimize gösterilen ilgi doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

Mutluyuz;Gururluyuz ;  Çünkü hedeflerimize  emin adımlarla yürümekteyiz.Geleceğe güvenle bakmaktayız.

Bizleri destekleyen tüketicilerimizin taleplerine cevap vermek için ürün çeşitliğimizi artırmakta, AR-GE çalışmalarına ağırlık vermekte ,  kaliteye büyük önem vererek  yaptığımız her işi akademik kurumlarla çalışarak ortaya çıkarmaya çalışmaktayız.

Önümüzdeki yılların  ANTIOCHS VERDAA yılları olacağı inancındayız.

Bu inançla tüm VERDAA ailesinin 5.doğum gününü kutlar  bizi destekleyen tüketicilerimize ve ürünlerimizin ortaya çıkmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz.