Dil


Verdaa Energy;
Teknolojinin inanılmaz bir hızla yükselişi, insanoğlunun enerjiye olan ihtiyacını daha da arttırdı. Bu nedenle enerji ihtiyacında dünya, temiz ve yenilenebilir kaynaklara yöneldi.Binlerce yıldır tüketilen kaynakların ardından, dünya hızla karanlık bir geleceğe doğru sürükleniyor. Fosil yakıtlarda son dönemece gelindi, petrolün, kömürün 30/35 yıllık ömrü kaldı. Atıkların gömülü olduğu dev çöplükler çevremiz kadar, sağlığımızı da tehdit ediyor, doğaya verdiği zararın yanı sıra maddi olarak ta büyük yük getirmektedir.Türkiye’de enerji ihtiyacı her yıl ortalama %7 artmaktadır. Enerji fiyatları ise yılda ortalama artmaktadır. Bu tablo bile tek başına enerji sistemine geçmek için yeterli bir tablodur.Artık hedefte “güneş” var. 
Güneş kimseye hesap vermeden kullanabileceğimiz bir nimettir. Güneş her gün doğuyor, bütün gün parlıyor. Güneş alternatiflerinden hem daha güçlü hem de doğa dostu, bol ve tükenmeyen enerji kaynağıdır.
Ülkemiz, yüksek ortalama güneşlenme süresiyle ve coğrafi yapısı ile Avrupa’nın en elverişli ülkesi. Bu yüzden de yabancı yatırımcıların ülkemize ilgilisi büyük. İşte, Uluslar arası ve Ulusal düzeyde faaliyet gösteren, teknoloji yatırımları ve üstün özellikleriyle sektörün yıldızı Verdaa Energy…
Neden Verdaa Energy ?
Verdaa Energy, tesislerinde son teknoloji ürünü olan Day 4 ve alternatif enerji panellerini kullanır.
Day 4 enerji panellerini diğerlerinden farklı kılan özellikler; 
1-Üstün Enerji Toplama özelliği;
2-Mikro Çatlak Koruma Özelliği
3- Düşük Güneş Işığında Yüksek Enerji Performansı
4-Akıllı Gölge Koruma Teknolojisi
5- Sert Ortamlardan Korunma Özelliği
Kaynağını güneşten alan bu tip sistemler, güneşsel ışıl elektrikli veya fotovoltaik olarak adlandırılır. Standart modüller, ideal şartlar altında ve kurulumun ilk yılları süresince iyi bir şekilde performans gösterirler. Fakat zorlu çevre şartları,  geleneksel/klasik şekilde imal edilen modüllerin 25 yıl ve üzeri, performanslarını önemli ölçüde etkiler. Enerji yatırımınızın, uzun vadedeki değerini mümkün olan en üst seviyeye çıkarmak için, yıllık bakıma uygun en iyi şekilde kullanılabilecek kaliteli Fotovoltaik sistem seçmeniz önemlidir.
Standart Modüllerin,  ısınma ve soğumaya bağlı termik gerilime maruz kalmaları, enerji üretimini önemli ölçüde düşürür, hücre kırılımına ve küçük çatlaklara sebep olur. Ayrıca Nem, aşırı sıcaklık, çiftliklerden ve seralardan çıkan zehirli gazlardaki oksitlenme, aşınmaya sebep olan duman gibi zorlu çevresel şartlar da enerji üretimini azaltır.
Bizim teknolojimiz farklıdır, gelişmişliğimizin sonucu ise daha fazla enerjidir. Bu bizim DNA’mız da vardır. Çünkü biz öncelikle klasik bakır alaşım çubuğunun yapısını değiştirdik…
 
‘Stay-powerful’  teknolojisi, özel düşük erime noktalı alaşımla kodlanmış,  elektriksel açıdan etkili kabloyla güneş hücrelerini birbirine bağlayan yöntemle Day4’daki bu yenilikçi tasarım, klasik lehimli hücrelere oranla daha büyük dayanıklılık sağlar ve kırılganlığı azaltır. Stay-powerful’ teknolojisi, 18 kat daha fazla ara bağlantı noktası oluşturarak elektron akışı engellemelerini devre dışı bırakır.Day4 enerjinin ileri teknoloji materyalleri, sıcak iklimlerde de üstün performans gösterir ‘Stay-powerful’ teknolojisinin, bakır kabloları ve alt tabakadaki alüminyum katmanının içindeki soğutucu bloğu, harareti ortadan kaldırır. Daha düşük ısıda çalışma ise; daha fazla elektriğin üretilmesini sağlar. Böylece; endüstrideki en düşük ısı derecesinde çalışan onaylı tek modül ortaya çıkar.
Ortalama ısıdan 3 derece daha düşük şartlarda çalışmakta olan bu ileri teknoloji ye sahip modüller,  klasik modüllere nazaran %1,5’lik verim avantajı sağlar. Bu da tesisin ortalama ömrü boyunca önemli ölçüde daha fazla elektrik üretimi demektir.
Az materyal kullanımıyla solar hücre teknolojisi,
Sektörde öncü fotovoltaik teknolojisi,
Gölge yerlerde de yüksek verimlilik,
Cüzi iç direnç sayesinde düşük çalışma sıcaklığı.
Doğa dostu Verdaa Energy ileri teknoloji, daha fazla enerji daha üstün servis hizmet kalitesi ile. Bu bizim DNA’mızda var.
Verdaa Energy teknolojisi Day4 ile,  gölgelere ve kalıntılara karşı üç kat hassas olması, şimdiye kadar uygun olmayan yerlere de kurulmasını mümkün kılmaktadır.
Kıyı bölgelerde, seralarda ve tarımda bu açıdan üstün özelliklere sahiptir.
Son derece dayanıklıdır ve 10 yıl teknik ve 25 yıl verim garantilidir.
Mikro çatlaklara karşı dayanıklı Fotovoltaik hücrelere sahiptir. Her bir hücrede 2100 den fazla elektrik teması mevcuttur.
Güneş enerji panellerimiz sektörde öncü olan 150 w/metrekare'ye kadar güç yoğunluğu sayesinde daha az alana gereksinim duyar. Aynı kaplama alanında diğer panellere göre %25 daha yüksek enerji verimi sağlar.
Verdaa Energy sistemleri ile  elektrik ihtiyacınızı  karşılayın.  İhtiyacınızdan fazlasını şehir şebekesine satın ve tasarrufunuzla hayallerinize yatırım yapın.
Verdaa Energy ile doğal ve ücretsiz enerji yanı başınızda...
Enerjiden yararlanmak çağdaş bir insanlık hakkıdır.
Verdaa Energy Sistemleri, fiyat-kalite dengesiyle satış ve kurulum hizmetinde çözüm ortagınız.